Pre koho je určený systém ObecnaStranka.sk?

Jednotlivé verzie systému ObecnaStranka.sk sú určené na tvorbu obecných stránok malého, stredného, ale aj veľkého formátu. Uspokoja potreby malej obce aj obce, ktorá potrebuje komplexnejšiu webovú prezentáciu s veľkým množstvom obsahu a funkcií.

ObecnaStranka.sk Standard sa využíva najmä na bežné obecné web stránky. Umožňuje uverejniť všetký údaje o obci a jej aktivitách, vytvárať fotogalérie, poskytuje vyhľadávacie funkcie, dajú sa na nej uverejňovať články a novinky, vytvárať formuláre na zber informácií od občanov obce a taktiež obsahuje knihu návštev.

ObecnaStranka.sk Maxi pridáva k horeuvedeným funkciám ďašie interaktívne funkcie, ktoré výrazne zvyšujú možnosť obojstrannej komunikácie medzi obcou a jej občanmi prípadne návštevníkmi. Obsahuje totiž ankety, nákupné funkcie, prihlasovacie a registračné funkcie. Umožňuje tak ľahko zbierať názory občanov obce, umožňuje vytvoriť prehľadný katalóg (napríklad ubytovania a služieb v obci, prípadne suvenírov) vrátane možnosti on-line rezervácie alebo nákupu. Dajú sa taktiež vytvárať zaheslované časti webu, kde majú prístup iba oprávnení užívatelia a tak sa dá efektívne riadiť tok informácií v obci.

Pre koho je ktorá verzia ObecnaStranka.sk vhodná?

Standard Maxi
  • Malé a stredné obecné stránky
  • Fotogalérie, vyhľadávanie, formuláre 
  • Kniha návštev
  • Možno publikovať aj internetové noviny (novinky a články).
  • Pre komplexné obecné prezentácie
  • Maximálna interaktivita - ankety, katalóg, obchod
  • Umožňuje riadiť prístupové práva - registrácia užívateľov, zamykanie podstránok heslom
 

Odporúčame:

Vytvorte si web stránku a otestujte systém ObecnaStranka.sk na 10 dní zadarmo.
Vytvoriť web stránku

Iné zaujímavé info:

9 dôvodov, prečo si vytvoriť web stránku na ObecnaStranka.sk
Praktické využitie funkcií systému